Şahan Gökbakar'dan tepki: Adımı kullanmayın!

09 Temmuz 2019 Salı 17:49
sahan-gokbakardan-tepki-adimi-kullanmayin

Ketojenik beslenme ile fazla kilolarından kurtulan komedyen Şahan Gökbakar, adını kullanarak sosyal medyada diyet ürünleri ve programlarının reklamlarını yapanlara karşı harekete geçti.

Şahan Gökbakar'ın avukatı konuyla ilgili yazılı açıklama yayınladı:
"Müvekkilimiz Şahan Gökbakar ve ailesinin bilgisi ve rızası dışında görsellerine yer verilmek suretiyle 'Keto Tabs' ; 'Ketojenik Kilo Verme ve Beslenme Programı', 'Ketojenik Beslenme' vb. adı altında, Facebook ve Instagram başta olmak üzere çeşitli sosyal medya hesaplarında paylaşılan hukuka aykırı reklam ve tanıtımlar ile ilgili hukuki ve cezai süreç başlatılmıştır.

Öncesinde müvekkilimiz tarafından her türlü mecrada açıklandığı üzere müvekkilimiz ile hiçbir ilintisi bulunmayan, hukuka aykın ve gerçek dışı reklam ve tanıtımlara itibar edilmemesini, müvekkilimiz tarafından hiçbir zaman kullanılmayan söz konusu ürünlerin halk sağlığı üzerinde yaratabileceği ciddi tehlike de göz önüne alınarak. bu yönde paylaşımda bulunmaya devam eden kimseler hakkında ivedilikle hukuki vc cezai sürecin başlatılacağını kamuoyuna saygılarımızla duyururuz."Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/sahan-gokbakar-dan-tepki-adimi-magazin-2902151/Etiketler: Diyet , Reklam , Şahan Gökbakar , Facebook , Video , InstagramHaber okunma sayısı: 360

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER