Ria Kolovou kimdir, kaç yaşında?

21 Mayıs 2019 Salı 13:56
ria-kolovou-kimdir-kac-yasinda

Ria Kolovou, Survivor'da Beyaz takım için mücadele ediyor. Bu hafta kaybedilen dokunulmazlık oyununun ardından Survivor'da eleme konseyine giden Beyaz takımda en fazla ismi yazılan isimlerden biri olan Ria Kolovou, Yunanistan'ın Edessa şehrinden yarışmaya katılıyor. Peki Ria Kolovou kimdir,kaç yaşında?

Survivor Yunanistan takımı için yarışan Ria Kolovou, takımların Siyah ve Beyaz olarak ikiye bölünmesinin ardından Beyaz takımda yer aldı. Bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarının kaybedilmesinin ardından Survivor'da eleme konseyine giden Beyaz takım arasından iki isim elem adayı olarak gösterildi. Eleme adayı olarak gösterilen yarışmacıların arasında Ria Kolovou'da yer alıyor. Peki Ria Kolovou kimdir, kaç yaşında?

RİA KOLOVOU KİMDİR?

Ria Kolovou 30 yaşında ve Edessa'dan geliyor. Ulusal Spor Akademisi mezunu ve son bir yıldır Mikonos adasında bir butik sahibi. Çok sosyal bir kişiliğe sahip; fakat bazen biraz bencil olabiliyor. Kendine özen göstermeyi ve temizliği çok seviyor.Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/ria-kolovou-kimdir-kac-yasinda--gundem-2877408/Etiketler: spor , Yunanistan , Survivor , VideoHaber okunma sayısı: 55

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER