Payitaht Abdülhamid 85. bölümde Abdülhamid, Rotshild'i çaresiz bırakıyor!

10 Mayıs 2019 Cuma 13:52
payitaht-abdulhamid-85-bolumde-abdulhamid-rotshildi-caresiz-birakiyor

TRT 1 ekranında yayınlanan sevilen dizi Payitaht Abdülhamid 85. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Cuma akşamı ekrana gelen tarihe ışık tutan dizi Payitaht Abdülhamid'de bu hafta Padişah Abdülhamid tarafından Rotshild'e kurulan oyun onu çaresiz bırakır. Rotshild, Abdülhamid'in elindeki belgeleri almak için vekilleri bulmak zorundadır. Payitaht Abdülhamid 85. yeni bölümü ile bu akşam TRT 1'de...

TRT 1 ekranında yayınlanan sevilen dizi Payitaht Abdülhamid 85. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Ekrana gelecek olan yeni bölümde Abdülhamid tarafından Rotshild'e kurulan dahiyane oyun ile onu çaresiz bırakır. Rothshild Abdülhamid’in elindeki belgeleri almak için kaçırılan eski vekilleri bulmak zorundadır.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 85. BÖLÜM ÖZETİ

Abdülhamid kurduğu dahiyane oyunla Rothshild’i çaresiz bırakır. Rothshild Abdülhamid’in elindeki belgeleri almak için kaçırılan eski vekilleri bulmak zorundadır. Vembery Rothshild’in bu çaresizliğini kullanmaya kalkınca, Rothshild de Vembery’i ele ver. Ama ikisinin planları da, Avukat lakaplı kişinin tertibiyle alt üst olur.  Bu arada, İngiliz gemileri şehri bombalamak üzere yaklaşmaktadır.
 
Abdülhamid vakit kazandırması için Mahmut Paşa’yı vazifelendirir. Vicinio Sander’i rehin almış, Süleyman mabedinin haritasını da ele geçirmiştir. Artık Halil Halid ve Jorris’in ortak düşmanıdır.  Garo ise ikisinden de habersiz kendi tertibini yapar. Bu kez çok can yakacaktır.
 
Şivenaz zindana atılmıştır. Kendini kurtarmak için yaptığı şeytani plan ise Bidar’ı ve tüm sarayı yasa boğacaktır. Şivenaz’ın son kurbanı kim olacak? Mahmut Paşa gemileri Payitaht’tan uzak tutmayı başarabilecek mi? Abdülhamid’in izini sürdüğü gizemli avukat kim? Abdülhamid Rotschild düellosunun galibi kim olacak?

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 85. BÖLÜM FRAGMANI

[[Video_?fUlmKYjTy4zJ]]

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 85. BÖLÜM 2. FRAGMANI

[[Video_?kcjBvRQJ6HZn]]Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/payitaht-abdulhamid-85-bolumde-gundem-2871609/Haber okunma sayısı: 210

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER