ATATÜRKÇÜ GEZİ PARKI EYLEMCİLERİ MÜJDE AB HÜKÜMETİ DÜŞÜRECEK!

03 Haziran 2013 Pazartesi 01:13
ataturkcu-gezi-parki-eylemcileri-mujde-ab-hukumeti-dusurecek

“atatürkçü”, “kemalist”, ” tam bağımsızlıkçı”, “ulusalcı”, “antifaşistler”, “baskıcı hükümet aleyharları”, ”masum halk hareketi eylemcileri” ve “KK” cılara “MÜJDELİ” haber facebook’dan geldi.


 24 saat dayanın AB hükümeti düşürecek.

 

evet müjdeler olsun ki, AB hükümeti düşürecek;

 

Bu şekilde antifaşist, demokratik halk kahramanı KK iktidara gelecek.

 

Gerici ve takunyacı faiz düşmanı Recep Tayyib Erdoğan’ın kovduğu IMF yani Milletlerarası Para Fonu yalvar yakar Türkiye’ye çağrılacak. Recap Tayyib Erdoğan’ın devrettiği enkazı(!) tamir etmek için 50 milyar dolarlık stand-by anlaşması yapılacak, bu para “emekçi” TÜSİAD üyelerine adil bir şekilde paylaştırılarak, bu zavallı emekçilerin AKP iktidarı boyunca faizlerin düşüklüğünden kaynaklanan zararları telafi edilecek.

 

bu “emekçilerin” zararlarının telafisinden sonra, yurtdışına çıkan PKK derhal yurt içine davet edilecek, ve PKK terörü bu şekilde kazınacak, bunun için hem AB ülkelerinden hem de ABD’den külliyetli miktarda silah satın alınacak, bu silahlar Ergenekon davasından tutuklu kahramanlar salınarak emirlerine verilecek. ve PKK’nın kökünün kazınması mücadelesine kaldığımız yerden devam edilecek.

 

Gerici ve Takunyacı hükümetin yaptığı bütün Nükleer Santral Anlaşmaları iptal edilecek. bizim Nükleer Teknoloji gibi yüksek Teknolojilere ihtiyacımızın olmadığı tüm dünyaya ilan edilecek.

 

ihracatın engellenmesi için her türlü tedbir alınacak, bizim ihracatımız heryıl artarken, zavallı ilerici çağdaş Avrupa Birliği ülkeleri krizden krize giriyorlar. ihracatımızı engelleyip Avrupa Birliği Ülkelerini krizden kurtaracağız.

 

Gerici, çadışı, Takunyacı AKP hükümetinin 10 bin doların üzerine çıkardığı fert başına milli geliri, bir kaç ay içerisinde 2000 doların, hatta ve hatta 200 doların altına indireceğiz. fakirlik içerisinde halkın proleterya diktatörlüğüne kavuşması için her türlü çabanın içerisinde olacağız.

 

Kısacası nasıl 31 Mart Hürriyet Hareketi ile Devleti Aliyyeyi Osmaniye’yi paramparça edip, tüm islam alemini perişan ettiğmiz gibi, şu daracık Anadolu Coğrafyasına sıkışmış Müsliman Türk Milletini de doğduğuna doğacağına pişman edecğiz.

 

3. Boğaz Köprüsüne “Alevi Katili” Yavuz Sultan Selim’in isminin verilmesini de burunlarından fitil fitil getireceğiz.

 

Kahraman Halk dostu Esed’e yapılanlarında intikamı alacağız.

 

Görün bakın daha neler yapacağız....

 

Sabırlı olun gezi parkı eylemcileri, az kaldı, 24 saat sabredin, Müsliman Türk Milletinin anasından emdiğini fitil fitil burnundan getireceğiz...

 

“AVRUPA BİRLİĞİ ” arkamızda....

 

 

Müjdeyi aldın! Yüce Türk Milleti, artık kime hayır dua, kime beddua edeceğine sen karar verirsin...

 

“içimizdeki ahmaklar yüzünden, sen bize helak etme ey yüce Rabbimiz, Celle Celalühü...”

 

Yüce Rabbim bize Hidayet ihsan ve nasib eyle, Amin Yarrabbel Alemin...

 

Bilal Ellikci

 

herşeytv haber merkezi

 

 Haber okunma sayısı: 1494

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER