Akşehir’de Işın Karaca rüzgarı

08 Temmuz 2019 Pazartesi 21:18
aksehirde-isin-karaca-ruzgari

Konya’nın Akşehir ilçesinde 60'ıncı Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Şenliği kapsamında popçu Işın Karaca, yaklaşık 6 bin kişiye konser verdi.

60'ıncı Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Şenliği etkinliklerinde pop müzik sanatçısı Işın Karaca, Açık Hava Tiyatrosu'nda yaklaşık 6 bin seyircinin katıldığı bir konser verdi. Konser öncesi sunucu ve şovmen Doğukan Alsay yaptığı şovla seyircilere eğlenceli dakikalar yaşattı. Işın Karaca, kendine özgü caz tarzında söylediği ‘Ankara’nın Bağları’ şarkısı ve oyun havaları ile konser alanını dolduran binlerce kişiyi oynattı.

Konseri esnasında Afyonkarahisar’dan gelen bir hayranı ile grubundaki müzisyeninin de doğum gününü sahnede kutlayan Işın Karaca, sahnede davul şovu yaptı. Zaman zaman seyircinin arasına girerek şarkı da söyleyen Karaca, hayranlarının yoğun ilgisi nedeniyle zor anlar yaşadı. 

IŞIN KARACA'DAN 'ETLİ EKMEK' SERZENİŞİ
Gecenin sonunda Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, sanatçıya bir plaket takdim etti. Sunucu ve şovmen Doğukan Alsay’a da Başkan Akkaya tarafından plaket verilirken, plaket törenini sanatçı Işın Karaca sundu.

Konser öncesi müzik grubunun etli ekmek yediğini öğrenen Işın Karaca, onlara "Bir parça da bana getirseydiniz" diye serzenişte bulunurken, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya konser sonrası sanatçıya Akşehir’e özgü etli ekmek, tandır kebabı ve Akşehir peynir baklavası ikram etme sözü verdi.

Konser sonunda seyircilerin cep telefonu ışıklarını yakarak Işın Karaca için söyledikleri ‘Bir Şarkısın Sen Ömür Boyu Sürecek’ parçası sanatçının duygusal anlar yaşamasına sebep oldu.



Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/aksehir-de-isin-karaca-ruzgari-magazin-2901470/



Haber okunma sayısı: 138

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER