Kurban Bayramı emekli ikramiyeleri ne zaman ödenecek? Tarih belli oldu mu?

16 Temmuz 2019 Salı 10:10
kurban-bayrami-emekli-ikramiyeleri-ne-zaman-odenecek-tarih-belli-oldu-mu

Kurban Bayramı için geri sayım sürüyor. Ramazan ve Kurban Bayramlarında yılda iki kez ödenen emekli ikramiyesinin ilki Ramazan Bayramında 12,5 milyon emekliye ödendi. Kurban Bayramı'nın yaklaşması ile vatandaşlar emekli ikramiyelerinin ne zaman ödeneceğini merak etmeye başladı. Peki emekli bayram ikramiyeleri ne zaman ödenecek?

Kurban Bayramı için geri sayım sürüyor. Binlerce emeklinin gözü kulağı ise yatırılacak olan bayram ikramiyelerine çevrilmiş durumda. 2018 yılında ilk kez ödenmeye başlanan bayram ikramiyesi 12,5 milyon emekliye bayram öncesinde rahat nefes alma fırsatı sunuyor. Bu yıl ilki Ramazan Bayramı'nda ödenen emekli bayram ikramiyesinin ikincisi Kurban Bayramında ödenecek. Peki Kurban Bayramı emekli ikramiyeleri ne zaman ödenecek?

KURBAN BAYRAMI İKRAMİYELERİ NE ZAMAN HESAPLARA YATIRILACAK?

Kurban Bayramı ikramiyeleri ne zaman hesaplara yatırılacak sorusu henüz netlik kazanmasa da 11-14 Ağustos tarihleri arasında idrak edilecek olan Kurban Bayramı öncesinde ikramiyelerin hesaplara yatırılması bekleniyor.Bayramın 11 Ağustos tarihinde başlayacağı düşünülürse 5-9 Ağustos tarihleri arasında 12,5 milyon emeklinin bayram ikramiyelerinin yatırılması bekleniyor.Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/kurban-bayrami-emekli-ikramiyeleri-gundem-2905524/Etiketler: Video , RamazanHaber okunma sayısı: 67

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER