E-devlet giriş ekranı | E-Devlet şifresi nereden alınır?

15 Mayıs 2019 Çarşamba 11:48
e-devlet-giris-ekrani--e-devlet-sifresi-nereden-alinir

Birçok işlemin halledilebildiği bir platforma haline gelen e-devlet aracılığı ile e-bordro maaş sorgulama, seçmen sorgulama, aile hekimi sorgulama gibi birçok işlem gerçekleştirilebiliyor. Eskiden günler alan belge ve evrak işlemlerinin çoğu e-devlet'de kısa bir süre içerisinde halledilebiliyor. Peki E-devlet giriş için gerekli olan şifre nereden alınır?

E-devlet üzerinden birçok işlem elektronik ortamda kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor. Teknoloijinin çok hızlı gelişimi ile birlikte insanlar bilgiye daha hızlı ulaşmanın yollarını arıyor. Bu kapsamda devlet dairelerinde halledilebilen birçok işlem geçtiğimiz yıllar içerisinde e-devlet platformu üzerinden gerçekleştirilmeye başlandı. Peki E-devlet giriş şifresi nereden alınır?

E-DEVLET GİRİŞ NASIL YAPILIR?

E-devlet giriş için gerekli olan şifre PTT şubelerinden alınabiliyor. E-devlet'e mobil imza, internet bankacılığı gibi birçok yöntemle girmekte mümkün. 

E - DEVLET GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ!Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/e-devlet-giris-ekrani-e-devlet-gundem-2874236/Etiketler: e-devlet , VideoHaber okunma sayısı: 335

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER