İSG soruları ve cevap anahtarı yayımlandı! Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

21 Mayıs 2019 Salı 13:56
isg-sorulari-ve-cevap-anahtari-yayimlandi-sonuclar-ne-zaman-aciklanacak

İSG 1. dönem temel soru kitapçıkları ve cevap anahtarları erişime açıldı. Adaylar 10 gün süreyle ÖSYM internet sitesi üzerinden sorulara ulaşabilecekler.

18 Mayıs 2019 tarihinde uygulanan İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavının (2019-İSG 1. Dönem) Temel Soru Kitapçıkları ile Cevap Anahtarlarının % 10’u  aşağıdaki bağlantıda sunulmuştur.

Sınava başvuran adaylar, Temel Soru Kitapçığı diziliminde verilen sınav sorularının tamamına 21 Mayıs 2019 tarihinde saat 11.00’den itibaren ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile 10 gün süreyle erişebileceklerdir.

Sorular, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında eser niteliğinde olup, telif hakları ÖSYM'ye aittir. ÖSYM'nin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve yayınlanamaz.

SORULAR İÇİN TIKLAYINIZ

İSG SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

18 Mayıs 2019 tarihinde yapılan İSG 1. dönem sınavlarının sonuçları 19 Haziran 2019 tarihinde ÖSYM tarafından duyurulacak.Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/isg-sorulari-ve-cevap-anahtari-gundem-2877419/Etiketler: ÖSYM , VideoHaber okunma sayısı: 61

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER