AÖF sonuçları bugün açıklanır mı? AÖF sınav sonuçları sorgula

12 Haziran 2019 Çarşamba 10:00
aof-sonuclari-bugun-aciklanir-mi-aof-sinav-sonuclari-sorgula

AÖF sınav sonuçları için bekleyiş sürüyor. 25-26 Mayıs tarihlerinde yapılan AÖF final sınavlarının sonuçları bayram tatili nedeniyle geçtiğimiz hafta açıklanmadı. Öğrencilerin gözü AÖF'ten gelecek açıklamada. AÖF sonuçları bugün açıklanır mı?

AÖF sonuçları için bekleyiş sürüyor. AÖF sonuçları bugün açıklanacak mı merak konusu... 

AÖF SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

AÖF sınav sonuçlarının bugün açıklanıp açıklanmayacağı konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Önceki sınavlarda on beş gün içerisinde ilan edilen AÖF sonuçlarının kısa süre içerisinde ilan edilmesi bekleniyor.

SINAV SONUÇLARINI SORGULAMAK İÇİN GİRİŞ YAPINIZ

AÖF ÜÇ DERS SINAVI NE ZAMAN?

2018-2019 Öğretim Yılı Üç Ders Sınavı, 27 Temmuz 2019 tarihinde uygulanacak.

YAZ OKULU KAYITLARI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Anadolu Üniversitesi Akademik Takvimine göre yaz okulu kayıtları 24 Haziran Pazartesi günü başlayıp, 28 Haziran Cuma günü bitecek. Öğrenciler yaz okulunda en fazla 5 ders seçebilecek.11 hafta sürecek eğitimin ardından 14-15 Eylül tarihlerinde final sınavları yapılacak.

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinde açılacak yaz okulu dersleri, ilgili birim kurulunun kararı ve Anadolu Üniversitesi Senatonun onayıyla belirlenecek.  Yaz okulu başarı değerlendirmesi tek sınav ile yapılacak ve bu sınavın başarı notuna katkısı %100 olacak.Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/aof-sonuclari-bugun-aciklanir-mi--gundem-2888040/Haber okunma sayısı: 55

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER